MASSAGE 4 U
Annyeong ! thanx visit my world! btw fie bz sgt2 so blog akn bersawang ,jgn mrh! B1A4 LET FLY!!^^
❤BANA♫♪ELF❤: kenapa "K-POP" . . . . ..

28 Januari 2013

kenapa "K-POP" . . . . ..

Ok mula2 nak say hi semua   hahax. lame xupdate  hari ni cuti(cuti kerja pnt la kje jer hihih) so nk update la..mula2 xde idea nk update but bru terpikir lak yg smalam bru je lepas tgk SUJU  dekat U Tube.so sesaje la nk wat entry tentang dorang   . heh ..apa tu SUJU? eh xtw ke?? apa ke batax xtw langsung ..haha opss.. jum selidik profile Suju n they elf(영원한 친구) termasuklah mis.hahah ,

K-POP life ~ SUJU (SUPER JUNIOR)


Group : Super Junior (SUJU)
Debut Day :6 November 2005 (except for kyuhyun > May 23/2006)
Official Fanclub : ELF (EverLasting Friend) - established june 2006
Official Sites : Korea,Taiwan,Japan



Name : Park Jung Soo
Stage Name : Leeteuk
Nicknames : teukie , duck
Birthday : 1 july 1983
Position : Leader, Vocalist and Rapper
Height : 179 cm
Hobby : Listening to Music, Singing,Piano,Composition
(leeteuk dah ada gf--kang sOra)


Name: Kim Heechul
Stage Name : Heechul
Nickname : Cindarella, Hee-nim
Birthday : 10 july 1983
Height : 179cm
(Heechul as a Cindarella ahax..cute lol..suka simpan rambut panjang / he's special^^)


Name : Han Geng
Stage Name : Hankyung
NickName : Beijing Fried Rice^^
Brithday : 9 Feb,1994
Height : 181cm
Weight : 66kg (he's lost a few pounds)


Name : Kim Jong Woon
Stage Name : Yesung(Meaning"art0like voice")
Brithday : 24 August,1984
Height: 178cm
(Yesung Weirdness just like Heechul..ahax mby haha)


Name : Kim Young Woon
Stage Name : Kangin (meaning'strong person')
Nickname : Racoon.#1 Korea (Cute,hendsome)
Birthday : 17 Jan,1985
Height : 180cm
Weight : 70kg (he's lost a few pounds too )


Name : Shin Donghee
StageName : Shindong
Brithday : 28 september 1985
Height :178cm
Weight : 90 kg(he's lost quite a few since debut)


Name : Lee Sungmin
Stage Name : Sungmin
NickName : Danhobak boy(Sweet pumpkin/Squash boy)
Brithday : 1 Jan 1986
Height : 175cm


Name : Lee Hyukjae
Stagename : Euhyuk
(he's chose this name coz he did't want it to be mixed up with comedian Lee Gyukjae)
NickName : Monkey Boy,Jewel Boy (cuteBoy)
Birthday : 4 April 1986
Height 176cm


 Stage Name: Donghae
Real Name: Lee Donghae, Aiden Lee
Nickname: Fishy (he’s the fish of the East Sea, which came from his name Donghae)
Birthday:15  October , 1986
Height: 175cm


 Stage Name: Siwon
Real Name: Choi Siwon
Nickname: Simba (named by Heechul)
Birthday: February 10, 1987
Origin: Seoul, South Korea
Height: 183cm

 


Stage Name: Ryeowook
Real Name: Kim Ryewook
Nickname: eternal maknae
Birthday: June 21, 1987
Origin: South Korea
Height: 173cm
(he soo cute la<3)


Stage Name: Kibum
Real Name: Kim Kibum
Birthday: August 21, 1987
Nickname: Snow White (diberi oleh Heechul si comel!)
Origin: Seoul, South Korea (pernah menetap di California selama 4 tahun)
Height: 178cm


Stage Name: Kyuhyun, Gyuhyun
Real Name: Cho Kyuhyun
Nickname: maknae
Birthday: February 3, 1988
Origin: South Korea
Height: 180cm
Wieght: 68kg

haa amacm? dah tahu sikit2 tentang SUJU ni ta? ahax    sey peace! mis minat sgt dengan diorang ni  "kenapa minat sangat dengan dorang ni macam xde artis malaysia dh pun???" haaa kenapa minat ? nak tw sbb apa? sbb dorang fun ! best ! lagu sedap ! tarian pun terbaik lah..artis2 malaysia ni bukan la xok tp nk wat cm na kn dh terminat k-POP   

p/s : setiapa orang ade minat masing2 kan..so .    . apa minat karong ya ? 
ok c u all next time bye(kenyit mata sikit( >.^)



Jum rehat bersama SUJU






9 ulasan :

Cik Kay Jue berkata...

ckj pun minat juga la kpop ni.. tak de la terlampau sangat.. suka lagu dia.. music dia best.. rancak.. >_<

O CIKTEDDY berkata...

perghh..penuh gmbar makhluk yang cun2..huhu

adan berkata...

sy minat drama korea je.. hehe

pyeja 'n'purple berkata...

@cik kay

hehe sme la minat kpop but minat suju n gee jer..yg len slow la:)

@O CIK TEDDY

cun cun kan hahaha

@adan

drama pun saya suka... suju pun lagila suke..

YOUsoF berkata...

Tak pernah tergilakan k-pop² ni. Artis Malaysia pun tak habis minat lagi.. heheh



Diaorang memang best, duit banyak, peminat ramai tapi life diaorang memang untuk hiburan je la kan.. rimas. ;D

::ini belog saya . cinta hati saya:: berkata...

halamak . suke lagu dorang . heh :)

piko ija berkata...

nak like pe awk..x phm..bg link btol2..hehehe

pija hafeelin berkata...

@piko ijaheee awk sy lg xphm awk heeee

NUR HAFIZAH berkata...

hulamak!!! kpop retis!! waaaa like
with moree love! eunhae!! saranghae!!
sungmin.heecul,yewok! adoy tomey2

 
ELF~BANA©ALL COPYRIGHT BY ME!